O MNIE

 Cześć! Nazywam się Daria Górecka i bardzo się cieszę, że zajrzałeś na Spódnice.

O MNIE

Mam dwadzieścia pięć wiosen na karku. Studiuję psychologie (a jak dobrze pójdzie, to nawet całkiem niedługo ją skończę). Mam psa. I kota. I kota na punkcie psa i kota. Jestem odrobinę aspołeczna, ale to dlatego, że większość życia spędzam z nosem w książce. Jestem feministką i absolutnie się tego nie wstydzę. Nienawidzę gotować. Co tydzień obiecuję sobie, że od przyszłego poniedziałku zacznę biegać. Namiętnie grywam w Scrabble. Aktualnie żyję w szalenie satysfakcjonującym związku z Netflixem.

Jeśli powyższy opis cię nie usatysfakcjonował, to zawsze możesz przeczytać sobie jeszcze ten wpis – 10 faktów o mnie.

A gdybyś się zastanawiał – a wiem, że niektórych ta kwestia dosyć nurtuje – skąd wzięła się nazwa bloga, to wyjaśniam wszystko w tym wpisie.

KONTAKT

Jeśli chciałbyś zadać mi jakieś pytanie, porozmawiać ze mną, albo po prostu się przywitać, to śmiało pisz do mnie na adres: daria@spodnicewgore.pl

Zróbmy razem coś fajnego! Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, to czekam na Twoją wiadomość: wspolpraca@spodnicewgore.pl

Możesz również śledzić Spódnice w social media:

FACEBOOK

INSTAGRAM

TWITTER

NEWSLETTER

 Zapisz się, żeby nie przegapić niczego, co pojawia się na Spódnicach! 

Newslettera nie wysyłam za często, przypominam w nim o tym, co w ostatnim czasie pojawiło się na blogu i podsyłam kilka linków do archiwalnych postów – w końcu to blog do czytania, więc z każdą wysłaną przeze mnie wiadomością dostaniecie baterię tekstów do poczytania w wolnej chwili. Newsletter jest dla mnie najbardziej osobistą formą komunikacji z czytelnikami i to właśnie subskrybenci dowiadują się o wszystkim, co dzieje się na blogu jako pierwsi.


Do napisania!

Daria

SPÓDNICOWY NEWSLETTER

Zapisz się, żeby nie przegapić niczego, co pojawia się na Spódnicach!

     
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial